ارسال به دوستان ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 61928

این حسین کیست؟ (0)

معرفی طرح آشنايی با امام حسين (ع)

برای آشنایی همه مردم جهان – خصوصاً دانشگاهیان - جمعی از اعضاء هیأت علمی کشور بر آن شدند تا با ارسال ایمیلهایی به همه کسانی که با آنها در خارج از کشور ارتباط علمی و فرهنگی دارند، امام حسین (ع) را لااقل در مرحله اول به صورت ظاهری به آنان معرفی کنند. هدف از این جریان که انشاء ا.... فراگیر خواهد شد معرفی وجود مقدس حضرت اباعبدالله الحسین (ع) به غیر مسلمانان در اقصی نقاط عالم است

این حسین کیست ؟ (0)

معرفی حضرت سیدالشهداء علیه السلام به عنوان بالاترین و عزیزترین شخصی که نماد و نماینده مکتب اسلام ناب محمدی (ص) است، هر انسان باوجدانی را تحت تأثیر قرار داده و به احترام و تحسین وا می دارد. از این گذشته قیام حضرت بقیه الله (عج) نیز ادامه و استمرار عاشورا و مبتنی بر آن حرکت خواهد بود. شاید از همین روست که همه ائمه اطهار (ع) بعد از عاشورا و حتی امامانی که قبل از عاشورا زیسته اند انگشت اشاره خود را به آن داشتند راه درست و اسلام حقیقی که نماینده واقعی ثقلین (قرآن و عترت) می باشد در حماسه ذوابعاد کربلا متجلی شده و همین مهم مسئولیت ما را برای معرفی درست آن ارزشمندتر و دشوارتر می سازد.

درهمین راستا و برای آشنایی همه مردم جهان خصوصاً دانشگاهیان - جمعی از اعضاء هیأت علمی کشور بر آن شدند تا با ارسال ایمیلهایی به همه کسانی که با آنها در خارج از کشور ارتباط علمی و فرهنگی دارند، امام حسین (ع) را لااقل در مرحله اول به صورت ظاهری به آنان معرفی کنند. هدف از این جریان که انشاء ا.... فراگیر خواهد شد معرفی وجود مقدس حضرت اباعبدالله الحسین (ع) به غیر مسلمانان در اقصی نقاط عالم است.

و من الله التوفیقنظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :