ارسال به دوستان ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 27450

مدیر مرکز معارف دانشگاه صنعتی اصفهان :مشایی را کاملا معتقد به پلورالیسم می‌دانم

مناظره انتخاباتی

به گزارش کانون خبر به نقل ازنسیم، محور مناظره حسین مطیع، مدیر مرکز معارف دانشگاه صنعتی اصفهان و حجت الاسلام محمد فاطمی پور، عضو ستاد مشایی در اصفهان به شرح زیر است:

به گزارش کانون خبر به نقل ازنسیم، محور مناظره حسین مطیع، مدیر مرکز معارف دانشگاه صنعتی اصفهان و حجت‌الاسلام محمد فاطمی‌پور، عضو ستاد مشایی در اصفهان به شرح زیر است:

-حسین مطیع:
-مرید و مرادبازی تعطیلی عقل و آفت ما مردمان شرق است.
-آیت‌الله مصباح یزدی از بزرگ‌ترین حامیان رئیس جمهور بوده و برخوردش از سر خیرخواهی است.
-حساب فرد از گفتمان جدا است. گاهی اوقات شخص خودش انسان خوبی است و در گفتمان بدی قرار گرفته است و گاهی اوقات گفتمان خوب است اما خود شخص بد می‌شود. انتقاد وارد کردن به شخص احمدی‌نژاد و دولت او به معنای رویگردانی من از گفتمان سوم تیر نیست.
-موضع رئیس جمهور در برابر آقای مشایی کاملا مرید و مریدبازی است و هیچ عقلی مرید و مرادی را قبول نمی‌کند.
-جرم انحراف بسیار کمتر از فتنه است. آقای هاشمی و اطرافیان ایشان به بهانه اشتباهات جریان انحرافی قصد دارند، خودشان را تبرئه کنند.
-این اشتباه است که بگوییم منتقدان جریان انحرافی تنها ضدانقلاب و اصلاح‌طلبان هستند زیرا بسیاری از دلسوزان این نظام و علمای دین نسبت به این مسأله هشدار و تذکر دادند.
-برای مثال هیچ کس به اندازه آیت‌الله مصباح یزدی از احمدی‌نژاد حمایت نکرد اما شما مواضع امروز ایشان را ببینید. آقایان جوادی آملی و مصباح یزدی برای قدرت و دنیای خود حرفی نمی‌زنند. مشکل ما با جریان انحرافی به خاطر مسائل جزئی مثل عکس گرفتن با یک بازیگر نیست، انحراف در مباحث عمیق اعتقادی دیده می‌شود.
-مکاشفه و خواب و ارتباط با امام زمان(عج) مسائلی شخصی است و ربطی به دیگران و اداره یک کشور ندارد.
-در زمان غیبت تنها باید به فقیهان جامع‌الشرایط رجوع کرد، رجوع فقط تقلید نیست و فراتر از آن است. این که قاطبه مراجع و علمای شیعه در برابر جریان انحرافی موضع گرفتند برای ما حجت است.
-هیچ‌گونه ارتباطی با امام زمان(عج) در زمان غیبت به غیر از کانال مراجع و ولایت فقیه قابل قبول نیست و اگر چنین ارتباطی باشد برای خود شخص است.
-مشایی را کاملا معتقد به پلورالیسم می‌دانم.


حجت‌الاسلام محمد فاطمی‌پور:
-واژه جریان انحرافی یک پروژه رسانه‌ای ساخته رسانه‌های صهیونیستی بود.
- اصولگراهای مخالف مشایی یا از اول قلبشان با ولایت نبوده و یا سطح درک احمدی‌نژاد از ولایت را ندارند.
-حرف‌های مشایی را یریده شد و ناقص خدمت علما می‌برند و آن‌ها واکنش نشان می‌دهند و موضع می‌گیرند.
-اولین جرقه‌های ایجاد واژه جریان انحرافی در نامه هاشمی رفسنجانی به رهبر دیده می‌شود. در ابتدا رسانه‌های انگلیسی و صهیونیسی بودند که به همراه جریان فتنه و تیم هاشمی در داخل به این مسأله دامن زدند.
-فیلم‌ها را دست‌کاری شده به شما نشان می‌دهند و الا در همان فیلمی که رئیس جمهور درباره هاله نور برای آیت‌الله جوادی آملی صحبت می‌کرد، ایشان مدام از آقای احمدی‌نژاد تعریف می‌کردند که رسانه‌ها این واقعه را طور دیگری انعکاس دادند.
-مشایی دید بسیار زیادی دارد و می‌خواهد شکاف‌‌های اجتماعی به وجود آمده را پر کند و همه را به همه نزدیک کند و امروز بخشی از رای‌های موسوی به سمت مشایی آمده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :