ارسال به دوستان ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 264947

تشییع «حاج قاسم» یک بزرگداشت نیست بلکه دوره دشمن شناسی است

عضو شورای سیاسی بسیج اساتید استان اصفهان گفت: مراسم شهید سلیمانی باید راه دشمن شناسی و بصیرت را به همگان بیاموزد و منویاتی که این شهید بزرگوار داشت تبیین شود.

حسین مطیع امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در اصفهان در رابطه با شهادت سردار قاسم سلیمانی اظهار کرد: چه کسانی از رفتن قاسم سلیمانی خوشحال شدند؛ علاوه بر آمریکا، صهیونیسم، داعش و وهابیت، گروه حقیری هم در داخل خوشحال شدند، کسانی که شعار نه غزه نه لبنان سر می دادند، چون دیگر او نیست تا از فلسطین و لبنان حمایت کند اما قطعاً در اشتباهند چون سلیمانی ها قوی تر از گذشته در راهند.

عضو شورای سیاسی بسیج اساتید استان اصفهان افزود: کسانی که به دوستان سردار اعتراض می کردند چرا روی موشک مرگ بر صهیونیست می نویسید امروز طوری دیگر عمل می کنند البته که همواره لیبرال های منافق به موقع خنجر خود را از پشت به همفکران سردار خواهند زد اما دست انتقام خدا بالای همه دست ها است.

وی بیان کرد: مراسم شهید سلیمانی یک حماسه ملی و بین المللی بوده که نباید فقط به دید مراسم گرامیداشت به آن نگاه کرد بلکه غیر از این که با معنویت و ذکر توسل باید همراه باشد می تواند مراسمی بصیرت گونه بوده تا همگان باروحیه جهادی شهید قاسم سلیمانی آگاه شوند.

مطیع عنوان کرد: مراسم شهید سلیمانی باید راه دشمن شناسی و بصیرت را به همگان بیاموزد و منویاتی که این شهید بزرگوار داشت تبیین شود چرا که شهید سلیمانی قطعاً از ما اشک نمی خواهد و بزرگ ترین شاخص سلیمانی آن بود که در خط انقلاب خود را سرباز ولایت می دانست.

عضو شورای سیاسی بسیج اساتید استان اصفهان تأکید کرد: شهید سلیمانی اسطوره ای برای قرن ۲۱ و افتخار جهان اسلام بود که باید قدر این شخصیت ها را بدانیم و جوانان آرزو کنند که راه ایشان را ادامه دهند.

وی اضافه کرد: چند گروه با اندیشه شهید سلیمانی مشکل دارند؛ لیبرال های غرب زده، متحجرین، تکنوکرات ها و بروکرات ها که دچار آسیب زمانه شده اند که نمی خواهند بپذیرند واقعیت چگونه است در حالی که نیاز است امروز برای یک بار هم که شده فکر و اندیشه خود را تغییر داده تا دچار خسران آخرت نشوند.

عضو شورای سیاسی بسیج اساتید استان اصفهان در پایان خاطر نشان کرد: نیاز است  به راه سلیمانی و مبانی عمق فکری وجود این شهید مجاهد دست پیدا کرد که چگونه می توان راه سلیمانی ها را ادامه داد و نسل جوان امروزی قطعاً راه و مسیر تازه در گام دوم انقلاب می خواهد تا جوانانی شوند که سلیمانی های بزرگ برای تاریخ این مرز و بوم رقم زنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :