ارسال به دوستان ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 257698

برخورد رهبر انقلاب با نخست وزیر ژاپن شیوه نرم شده برخورد پیامبر بود

مدرس جنگ نرم بسیج اساتید استان اصفهان گفت: کفار پیمان شکنی کردند و پیامبر هم اعلام کردند که هیچ پیمانی با شما ندارم و مکّه را گرفتند؛ برخورد رهبر انقلاب با فرستاده امریکا شیوه نرم شده برخورد پیامبر است.

حسین مطیع در گفت وگو با صاحب نیوز اظهار کرد: نوع برخورد و موضع گیری های رهبر انقلاب در مقابل خواسته های امریکا برخورد با سبک انبیا و ائمه(ع) بود و در قرآن آمده که با پیروان کُفر بجنگید که این ها ایمان ندارند و بر قول های خود استوار نیستند.


کارشناس مسائل سیاسی گفت: مشکل ما با بزرگان کافر به دلیل کافر بودنشان نیست، بلکه به دلیل پایبند نبود به پیمانشان است و در روایت داریم زمانی که مشرکان مک،ه پیمان صلح حدیبیه را نقض کردند، پیامبر مکّه را گرفتند.


وی افزود: این ها پیمان شکنی کردند و پیامبر هم اعلام کردند که هیچ پیمانی با شما ندارم و مکّه را گرفتند؛ برخورد رهبر انقلاب با فرستاده امریکا شیوه نرم شده برخورد پیامبر است.


مطیع بیان کرد: این نوع برخورد در واقع کار شایسته‎ای بود که یک رهبر جامعه اسلامی می توانست انجام دهد؛ روشن فکرها معمولاً در این موقعیت ها به کشور خیانت می کنند، این افراد طبق شواهد تاریخ در این بزنگاه های حساس به نفع طاغوت خیانت کردند.

این کارشناس سیاسی با بیان این‎که باید این خیانت ها را پیش بینی و برای مردم اطلاع رسانی کنیم، تصریح کرد: مردم فرمایشات رهبر انقلاب را فهمیدند، امّا خیانت‎کاران می خواهند فضای ایجاد شده را منحرف کنند؛ فرمایشات رهبر انقلاب واضح و روشن بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :