ارسال به دوستان ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 252097

نشست بصیرت افزایی ویژه حماسه ۹ دی به همت کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد میمه

به مناسبت سالروز 9 دی ماه، روز بصیرت، جلسه ای با حضور دکتر حسین مطیع، عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی اصفهان و مدرس جنگ نرم سازمان بسیج اساتید استان اصفهان در روز چهارشنبه 12 دی ماه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان اصفهان و به نقل از مدیر کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد میمه به مناسبت سالروز 9 دی ماه، روز بصیرت، جلسه ای با حضور دکتر حسین مطیع، عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی اصفهان و مدرس جنگ نرم سازمان بسیج اساتید استان اصفهان در روز چهارشنبه 12 دی ماه برگزار گردید.

در ابتدای این نشست که جمعی از اعضای هیات علمی و اساتید واحد میمه در آن حضور داشتند، سخنران جلسه، آقای دکتر مطیع، به بیان ویژگی های فتنه در جامعه و چگونگی ظهور و پایه ریزی فتنه پرداختند. سخنران مراسم با برشمردن فتنه های مختلفی که در طول تاریخ به خصوص در حکومت های اسلامی وجود داشته، به بیان آیه های قرآنی، احادیث و مستندات وجود فتنه و نحوه برخورد با آن اشاره کردند. هم چنین با برشمردن دلایل نگاه ویژه غرب و استکبار به انقلاب اسلامی ایران و هراس آنان از اشاعه موج انقلاب اسلامی در جهان بیان کردند که با توجه به ابعاد گسترده فتنه 88  کمتر حکومتی می توانست در برابر آن ایستادگی کند و اگر حضور فرمانده ی فرزانه ای مانند امام خامنه ای در راس حکومت ایران اسلامی نبود، قطعا دشمن به هدف خود می رسید.

دکتر مطیع در ادامه به بیان لزوم آگاهی افراد جامعه برای شناخت به موقع فتنه و اطلاع از نحوه ی برخورد با آن پرداختند و پایه ریزی آن را در سال های قبل و براساس برنامه ریزی های مدون دانستند.

در ادامه ی نشست، اساتید سوالاتی در حوزه های مختلف مرتبط به فتنه بیان کردند که توسط سخنران پاسخ داده شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :