شهید سلیمانی تربیت یافته تمدن انقلاب اسلامی و اسطوره قرن 21 است

  استاد دانشگاه گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی الگو تمدن اسلامی و اسطوره قرن 21 است.

  1398/11/2

  تشییع «حاج قاسم» یک بزرگداشت نیست بلکه دوره دشمن شناسی است

  عضو شورای سیاسی بسیج اساتید استان اصفهان گفت: مراسم شهید سلیمانی باید راه دشمن شناسی و بصیرت را به همگان بیاموزد و منویاتی که این شهید بزرگوار داشت تبیین شود.

  1398/10/16

  نقض متعدد پیمان های بین المللی، خبر از اضمحلال و نابودی آمریکا می دهد

  عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی اصفهان گفت: فردی که مدام عهدشکنی کرده و بر سر حرف خود نمی ماند، دچار افول شده است و تمدن آمریکا نیز با نقض متعدد تعهدات بین المللی و نقض عهدهای متعدد در این مسیر قرار گرفته است.

  1398/9/23

  خیر مساوی با لذت نیست/ خیر و شر با ضد خود شناخته می شوند

  عضو هیئت علمی گروه معارف اسلامی دانشگاه صنعتی اصفهان گفت: اسلام برخلاف روانشناسی غربی لذت محور نیست، بلکه خیر محور است، چون هر لذتی مساوی با خیر و هر دردی مساوی با شر نیست.

  1398/9/23

  چرا به روان شناسی مثبت گرا نیاز داریم؟

  عدم موفقیت مدعیان اصلاح اجتماعی و اقتصادی، کسانی که هر دوره با هر سلیقه و گرایش سیاسی روی کارآمده وعدهای گزاف داده و آنها را نتوانستند عمل کنند برای مردم نتوانستند رفاه اقتصادی بیاورند.

  1398/7/2

  پیامی که روحانی از برجام نشنید!

  یک تحلیلگر مسائل سیاسی از پیامی درباره برجام سخن گفت که رئیس جمهور آن را دریافت نکرد.

  1398/6/17

  برخورد رهبر انقلاب با نخست وزیر ژاپن شیوه نرم شده برخورد پیامبر بود

  مدرس جنگ نرم بسیج اساتید استان اصفهان گفت: کفار پیمان شکنی کردند و پیامبر هم اعلام کردند که هیچ پیمانی با شما ندارم و مکّه را گرفتند؛ برخورد رهبر انقلاب با فرستاده امریکا شیوه نرم شده برخورد پیامبر است.

  1398/4/18

  اساتید دفاع مقدس سه نقش بسیار مهم در این بیانیه گام دوم دارند.

  مدرس جنگ نرم سازمان بسیج اساتید استان اصفهان و هیئت علمی دانشگاه صنعتی اصفهان از دیرباز و بخصوص بعد از جریان مشروطه، آرزوی ایران دوستان و روشنفکران این بود که مانند کشور های پیشرفته ای مثل ژاپن قدرت برنامه ریزی و طراحی چشم انداز در ایران وجود داشته باشد.

  1398/2/23

  رأي ايدئولوژيك – رأي اجتماعي

  تحليلي از انتخاباتهاي اخير نشان مي دهد كه رأي آوري جريان ارزش و انقلابي معلول جمع سه علت اصلي زير است: 1- جنبه هاي انقلابي و ایدِئولوژيك و ارزشي و اخلاقي نامزد يا نامزدهاي موردنظر 2- سرمايه اجتماعي و نفوذ در بدنه مردم و توان همراه كردن قشر خاكستري 3- سرخوردگي مردم از جريان رقيب (اين عامل سلبي بوده و فعلا از شرح آن خودداري ميشود)

  1398/2/7

  • تعداد رکوردها : 96