پيشنهادي براي انتخابات شوراي اسلامي شهر اصفهان

  از آنجا که تعداد فهرستها و رقابت ميان اصول گرايان اصفهان و قائلين به گفتمان انقلاب اسلامي فزوني يافته است و همه عزيزان با دلسوزي و انشاءا... از روي احساس تکليف به صحنه آمده اند تافهرست خود را معرفي کنند

  1392/2/3

  طرحي نو در اندازيم

  در شماره 86 نشريه، مقاله اي از حجت الاسلام دكتر محمد علي رضايي اصفهاني با عنوان "لزوم تحول سوم در دروس معارف" تقديم شد. در همين راستا، نوشته اي از مدير محترم مركز معارف اسلامي و ادبيات فارسي دانشگاه صنعتي اصفهان به دستمان رسيد كه اينك پيشكش منظر و مرآي اهل نظر مي شود. معارف، آماده ادامة اين بحث و نشر ديدگاه هاي انتقادي، اصلاحي و يا استعلايي فرهيختگان، به ويژه اساتيد و مدرسان دروس معارف اسلامي است.

  1392/2/3

  پاسخ آیت الله سبحانی به فیزیکدان انگلیسی

  حضرت آیت الله سبحانی در نوشتاری، به نظرات اخیر برخی فیزیکدان ها به ویژه «استفان هاوکینگ» فیزیکدان انگلیسی، مبنی بر اینکه آیا علم فیزیک می تواند ماورای طبیعت را نفی کند، پاسخ داده اند.

  1392/2/3

  16 دی روزی برای گرامیداشت شهدای دانشجو.

  درآذر 1359 ش پس از شکست بيش از دو گردان از نيروهاي عراقي در جنوب سوسنگرد به وسيله سربازان اسلام، يک گروهان از برادران سپاه اهواز جهت محافظت از هويزه به آن شهر اعزام شدند. در آن حال بني صدر، دستور تخليه هويزه از نيروهاي سپاهي را صادر و محافظت از آن شهر را به ارتش محول کرد که با مخالفت و پيگيري محمدحسين علم الهدي فرمانده گروهان سپاه هويزه، اين دستور لغو گرديد.

  1392/1/28

  هدف مدرنیته تغییر در سبک زندگی است

  اصفهان - خبرگزاری مهر: استاد معارف دانشگاه صنعتی اصفهان هدف مدرنیته مطابق کردن همه چیز با میل انسان و تغییرات در زندگی به خصوص تغییر در سبک زندگی است.

  1392/1/28

  معرفی دکتر حسین مطیع

  معرفی دکتر مطیع به همراه اطلاعاتی درباب تحصیلات و تحقیقات ایشان

  1392/1/13

  • تعداد رکوردها : 89