عبارت مورد جستجو   :  
  136رکورد در مدت زمان 0.015ثانیه
  سید شهید نشد تا شهید بماند
  به گزارش مهران آن لاین: پنجمین سالگرد استاد شهید سید مهران حریرچیان پنج شنبه شب در حسینیه پانزده خرداد با حضور دوستان و همکاران و شاگردان وی برگزار شد. در این مراسم دکتر حسین مطیع از شاگردان و ارادتمندان وی سخنران جلسه بود.
  3 آبان 1393 20:19
  الان چگونه می توان حریرچیان بود؟
  سخنرانی دکتر مطیع در پنجمین سالگرد عروج ملکوتی مهندس سید مهران حریرچیان
  26 مهر 1393 10:0
  نقش و کارکرد فلسفه در فهم معارف دین - مصاحبه با استاد عبودیت
  مصاحبه هفته نامه عهد با استاد عبودیت پیرامون نقش و کارکرد فلسفه در فهم معارف دین
  13 مهر 1393 18:16
  نهادهای فرهنگی چطور می توانند معادباوری را نهادینه نمایند
  معاد باوری یک اعتقادی است که تنها در ادیان ابراهیمی موجود است و ما در ادیان غیرابراهیمی مسأله معاد را به این شکل نداریم، به اضافه اینکه بعضی از مردم ملحد هستند و هیچ دینی را قبول ندارند آن ها نیز به طور طبیعی معاد را قبول ندارند، اما در ادیان ابراهیمی مسأله معاد به خوبی روشن شده و در بعضی از اینها مسائل به صورت جزئی و ریز آورده شده است.
  13 مهر 1393 18:9
  متن مناظره دکتر حسین مطیع
  به گزارش خبرگزاری مهران آن لاین: بینش مطهر دوره ای است که برای شناخت بیشتر عموم جامعه چند سالی است در شهر اصفهان برگزار می گردد، این دوره که در شهریورماه معرفت پژوهان جدیدی را به مجموعه خود اضافه کرده بود، در همایشی مناظره ای دوره جدید خود را آغاز نمود. این مناظره که با حضور دکتر حسین مطیع، استادیار دانشگاه صنعتی اصفهان و دکتر مهدی نصیری از فعالان عرصه مطبوعات می باشد با موضوع ما و تمدن غرب؛ رفیق، رقیب یا دشمن انجام شد آنچه می خوانید خلاصه و اصل مناظره انجام شده می باشد.
  9 مهر 1393 11:8
  گفتگوی صاحب نیوز با دکتر حسین مطیع
  هزینه های در خط امام بودن بیشتر شده است/ فتح الفتوح خمینی پرورش جوانان خداجوی است/ راضی نگه داشتن همه یک مغلطه است بعضی ها در حوزه اندیشه آب آلوده را خوردند و سکولار و برخی هم لائیک شدند. عده ای هم لیبرال شدند. بعضی ها دچار آلودگی های اخلاقی و لغزشهای رفتاری پنهان بودند. برخی دچار آلودگی خانوادگی شدند...
  19 خرداد 1393 2:1
  انتخاب مقاله دکتر مطیع در همایش ملی فرهنگ و تکنولوژی
  در اختتامیه همایش ملی فرهنگ و تکنولوژی، 5 مقاله برتر معرفی شد که مقاله دکتر حسین مطیع با عنوان «نقد دینی مبانی و پیش فرضهای فناوری» از آن جمله بود.
  11 خرداد 1393 0:0
  انتخاب مرکز معارف اسلامی دانشگاه صنعتی اصفهان به عنوان مرکز برتر در میان دانشگاههای دولتی کشور
  مرکز معارف اسلامی و ادبیات فارسی دانشگاه صنعتی اصفهان براساس ارزیابی انجام گرفته در سال تحصیلی 92-91 در میان دانشگاههای دولتی کشور توانست در میان سه دانشگاه برتر باشد.
  9 خرداد 1393 10:48
  موضوعات پیشنهادی برای پژوهش
  اشاره: مدتی بود که دوستان از بنده فهرست موضوعاتی را می خواستند که برای پژوهش و سمینار و تحقیق مناسب بوده و خود این حقیر علاقه و آمادگی لازم در بررسی آن را داشته باشم از این رو فهرست ناتمام زیر را در سایت گذاشتم تا در دسترس علاقه مندان قرار گیرد.
  26 فروردین 1393 10:39
  • تعداد رکوردها : 136