عبارت مورد جستجو   :  
  138رکورد در مدت زمان 0.765ثانیه
  تغییر در آرایش جناح های سیاسی در ایران آینده(پرانتز باز 2
  آرایش جناح های سیاسی در ایران میرود تا دستخوش تغییرات اساسی و فراگیری شود.
  19 فروردین 1398 21:17
  معرفی ستون پرانتز باز
  پرانتز باز بر آن است تا افکار خام و ابتدایی نویسنده در موضوعات مختلف فرهنگی، اجتماعی و سیاسی و اقتصادی را در معرض دید و نظر مخاطبان محترم بگذارد.
  19 فروردین 1398 21:6
  آیا انتخاب رئیس دانشگاه، دموکراتیک است؟(پرانتز باز 1
  یکی از موضوعات مورد بحث امروز در فضای دانشگاهها که آغاز آن از سالها پیش مطرح شده بود، طرح انتخاباتی شدن رئیس دانشگاه است.
  19 فروردین 1398 21:18
  تمدن سازی نیازمند کار ایجابی است
  اولین جلسه از سلسله کرسی های ارائه اندیشه با عنوان «موانع وحدت در جامعه شیعی» با حضور پژوهشگر جوان، مهدی مسائلی و حسین مطیع، استاد و پژوهشگر دانشگاه صنعتی اصفهان به همت موسسه پژوهشی فرهنگی راز در خانه هنرمندان اصفهان برگزار گردید.
  6 بهمن 1394 10:32
  عرفان های کاذب و نوظهور" گرداب بلعیدن معنویت در هزاره سوم
  اگر عرفانی مبتنی بر این سه منبع بود ،عرفان اصیل و قابل استناد است ، اما اگر بر پایه ی این سه منیع شکل نگرفته بود و بر اساس خیال ، وهم و توهم و ... ایجاد شده بود ، عرفان دروغین ، کاذب یا غیر اصیل نامیده می شود .
  15 دی 1394 10:17
  روایت غیر سیاسی از عاشورا غیر ممکن است
  چند روز قبل از آغاز محرم امسال آیت الله مکارم شیرازی در توصیه ای خطاب به مجریان هیئات گفته بودند که با توجه به نزدیک شدن به انتخابات مجلس شورای اسلامی ، هیئات از ورود به بحث های جناحی و حزبی خودداری نمایند. بازتاب این خبر در بسیاری از رسانه ها با این تیتر که «عزاداری ها سیاسی نشود» موجب شد موضوع فعالیت سیاسی هیئات به موضوعی چالش برانگیز تبدیل شود.
  8 آذر 1394 12:21
  ملاحظاتی پیرامون طرح نیازمحور
  بیش از یک سال از معرفی و اجرای آزمایشی طرح نیازمحور در کلاس های معارف اسلامی می گذرد و جلسات نقد و بررسی آن خوشبختانه در حال شکل گیری است. آنچه در ادامه می آید نکاتی است که بنده در جلسه بررسی آن در معاونت آموزشی و پژوهشی استادان و دروس معارف اسلامی در قم خدمت اساتید و سروران معروض داشتم که اینک با اندکی تغییر و تکمیل، تقدیم می شود.
  18 مهر 1394 10:45
  چهل گام با مهران
  زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست؛با اقتدا به مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله خامنه ای بر آن شدیم تا برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره استاد شهید سید مهران حریرچیان، در آستانه سالگرد عروج آسمانی اش، گام به گام با زندگی شهیدگونه او همراه شویم باشد که اندکی از راه آسمانی شدن را طی نماییم.
  29 تیر 1394 2:0
  درس اژدهاکشی می خوانند!
  آیا فنون و ابزار دزدی، گرسنگی، قتل و فساد را می توان دانش نامید؟ آیا دانشی که جامعه را به فساد و تباهی می کشد، دانش است و نور، یا جهل است و ظلمت؟ اینجاست که معنای سخن دقیق پیامبر خدا مشخص می گردد که فرمود: «انّ من العلم جهلا» برخی از دانش ها نادانی است…
  14 شهریور 1394 19:21
  گسترش اسلام بر پایه زنان ریخته شده است
  آنچه در ادامه می خوانید، گفتگوی مهران با دکتر حسین مطیع استاد دانشگاه صنعتی اصفهان، درمورد نقش و جایگاه زن به لحاظ اجتماعی با رویکرد نقش اجتماعی حضرت خدیجه می باشد.
  25 تیر 1394 11:36
  • تعداد رکوردها : 138