زيبايي، عنصر فراموش شده شهر ما

  زيبايي، عنصر فراموش شده شهر ما

  1392/3/9

  برگي از خاطرات

  آنچه که در مقابل شماست طرحي است که نويسنده در هشت سال پيش براي ميدان امام خميني (ره) ارائه کرده است. اين طرح که امروزه بعد از گذر زمان هنوز هم جديد به نظر مي رسد داراي محاسن و معايبي است. محاسني مثل سردمداري شهراصفهان براي نوزايي تمدن اسلامي در قرن معاصر و معايبي اجرايي مثل مکان يابي براي فروش صنايع دستي و نياز شديد به تخريب بافت فرسوده اطراف ميدان جهت ايجاد پارکينگ و فضاهاي جانبي موردنظر و .... به هر روي خواندن آن که به نقل از روزنامه 28/10/84 اصفهان زيبا ارائه مي شود، خالي از لطف نيست

  1392/3/9

  خلاصه سوابق دکتر مطيع

  خلاصه سوابق دکتر مطيع

  1392/3/9

  مناظره انتخاباتی

  به گزارش کانون خبر به نقل ازنسیم، محور مناظره حسین مطیع، مدیر مرکز معارف دانشگاه صنعتی اصفهان و حجت الاسلام محمد فاطمی پور، عضو ستاد مشایی در اصفهان به شرح زیر است:

  1392/2/30

  طبـقه متوسـط جـديـد

  نويسنده محترم نيز خود معتقد است كه اين بحث نيازمند بازپروري و ارزيابي جامع تر، عميق تر و دقيق تر است. جاي آن دارد كه فرهيختگان علاقمند علاوه بر اين نوشتار، در ديگر مسائل مرتبط و پيرامون آن مانند: بررسي بحران خانواده به عنوان مهم ترين نهاد اجتماعي در طبـقه متوسـط جـديـد؛ تأثير اين طبقه در گفتمان سازي نسل نو؛ بررسي شيوه هاي اصلاح سبک زندگي در اين طبقه؛ تأثيرات سياسي، اقتصادي، فرهنگي و اجتماعي اين طبقه در آينده کشور و ...، تأمل كنند و نتايج كنكاش علمي و نظري خود را در اين نشريه به ديگر علاقمندان تقديم دارند.

  1392/2/19

  سبك زندگی امام خمینی (ره)، بهترین راه دوری از مدرنیته

  حسین مطیع از اساتید دانشگاه بهترین پیشنهاد برای فرار از مدرنیته و انتخاب راه درست سبك زندگی را امام خمینی (ره) دانست، زیرا وی با باطن خود مدرنیته را شناخت و تحلیل كرد.

  1392/2/7

  • تعداد رکوردها : 84