ارسال به دوستان ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 52633

انتخاب مرکز معارف اسلامی دانشگاه صنعتی اصفهان به عنوان مرکز برتر در میان دانشگاههای دولتی کشور

مرکز معارف اسلامی و ادبیات فارسی دانشگاه صنعتی اصفهان براساس ارزیابی انجام گرفته در سال تحصیلی 92-91 در میان دانشگاههای دولتی کشور توانست در میان سه دانشگاه برتر باشد.

 مرکز معارف اسلامی و ادبیات فارسی دانشگاه صنعتی اصفهان براساس ارزیابی انجام گرفته در سال تحصیلی 92-91 در میان دانشگاههای دولتی کشور توانست در میان سه دانشگاه برتر باشد. این ارزیابی که توسط معاونت آموزشی و پژوهشی استادان دروس معارف اسلامی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها صورت گرفته براساس موفقیت در حیطه های چهارگانه آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و اداری اجرایی بوده و هر دو سال یک بار در کشور انجام می گیرد.

   قابل ذکر است این مرکز در زمینه مواردی مثل کرسی های آزاداندیشی، جلسات علمی مینای معرفت، دوفصلنامه تخصصی مبانی نظری اسلام (مینای معرفت قبلی)، تشکیل انجمن های علمی دانشجویی، معرفی سیر مطالعاتی علوم اسلامی و ارائه دروس جدید «دین و فناوری» و «اسلام و محیط زیست» ابتکارات و فعالیتهای خاصی را داشته است. مشارکت اعضای این مرکز در فعالیتهای فرهنگی دانشگاه نیز چشمگیر است. این مرکز در حال حاضر با 5 عضو هیأت علمی، 25 اساتید مدعو و در هر ترم پذیرای 5000 دانشجو در حوزه های پنج گانه دروس معارف می باشد.
نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :